Contracte

Fişier Descriere Data publicării User id
Anul 2022, luna iulie
CTR--AMORSARE BIOLOGICA OSTROV.docx CONTRACT PRESTARI SERVICII LUCRARI STATIA DE EPURARE A APEI UZATE
Furnizorul prestează în folosul beneficiarului, servicii privind executarea lucrărilor de inspectie ,revizii-reparatii a instalaţiilor aferente STATIEI DE EPURARE OSTROV; efectuează analize tehnice asupra proceselor din cadrul statiei in vederea amorsarii biologice si a incadrarii parametrilor de evacuare ai apei epurate in limitele impuse de catre Autorizatia de gospodarire si intocmeste rapoarte, contra unui preţ.
25-07-2022 110
Contract servicii cadastrale Ostrov.pdf CONTRACT PRESTARI SERVICII CADASTRALE
Prestatorul se obligă să presteze serviciile privind intocmirea documentatiilor topo-cadastrale, lucrari de cadastru, intabulare constructii si dezmembrare a unor obiective apartinand Patrimoniului public si privat al UAT OSTROV, județul TULCEA si obtinerea cartilor funciare conform Anexei 1, în perioada convenită în prezentul contract.
25-07-2022 110
Anul 2022, luna februarie
contract Regista Digital Small+portal e-Guvernare Primaria Ostrov TL.pdf PRESTARI SERVICII INFORMATICE
UTILIZARE APLICATIE INFORMATICA REGISTA